Unique Residence Com Vista Mar Proximo A Praia
| Wi-Fi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Πισίνα Εξωτερική πισίνα |
| Φίτνες/ Γυμναστήριο Κέντρο γυμναστικής | Φαγητό/Ποτό Εστιατόριο | Κλιματισμός |
| Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το Unique Residence Com Vista Mar Proximo A Praia Σάντος είναι περίπου 4 χλμ. από το Μουσείο Καφέ Βραζιλίας, ένα εξαιρετικό μέρος για να μάθετε διάφορα πολιτισμικά στοιχεία. Σ' αυτό το ξενοδοχείο θα βρείτε εστιατόριο.
Μουσείο Τέχνης Benedito Calixto απέχει περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από αυτό το ξενοδοχείο, ενώ Παραλία Jose Menino βρίσκεται σε απόσταση μόνο 7 λεπτών με τα πόδια. Το κατάλυμα βρίσκεται 750 μέτρα από τον Κήπο με τις Ορχιδέες. Ο Βοτανικός Κήπος Chico Mendes βρίσκεται περίπου 4,1 χλμ. από το Unique Residence Com Vista Mar Proximo A Praia. Ο αστικός σιδηροδρομικός σταθμός Bernardino de Campos είναι σε απόσταση περίπου 10 λεπτών με τα πόδια.
Τα δωμάτια διαθέτουν μπαλκόνι και τραπεζαρία καθώς και ρυθμιζόμενος κλιματισμός, και επίσης τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια. Οι ανέσεις στο μπάνιο περιλαμβάνουν ξεχωριστή τουαλέτα και ντους, καθώς και στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.
Το Restaurante Olimpia απέχει 550 μέτρα από το άνετο Unique Residence Com Vista Mar Proximo A Praia.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Χρηματοκιβώτιο
- 24ωρη υποδοχή
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Εστιατόριο
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Κέντρο γυμναστικής
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🌇
Πόσο μακριά είναι το κέντρο της πόλης από τo Unique Residence Com Vista Mar Proximo A Praia;
Θα χρειαστούν 15 λεπτά με τα πόδια από τo Unique Residence Com Vista Mar Proximo A Praia μέχρι το κέντρο της πόλης. - ✈
Πού βρίσκεται το πλησιέστερο σε τo Unique Residence Com Vista Mar Proximo A Praia αεροδρόμιο;
Το αεροδρόμιο Σάο Πάολο Κονγκόνας βρίσκεται σε απόσταση 70 χλμ. από τo Unique Residence Com Vista Mar Proximo A Praia. - 🚗
Μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά σε τo Unique Residence Com Vista Mar Proximo A Praia;
Τo Unique Residence Com Vista Mar Proximo A Praia παρέχει ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να αφήσουμε το δωμάτιο σε τo Unique Residence Com Vista Mar Proximo A Praia;
Θα πρέπει να εγκαταλείψετε το δωμάτιο του τo Unique Residence Com Vista Mar Proximo A Praia στις 11:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε ξενοδοχείο;
Οι τιμές στο ξενοδοχείο ξεκινούν από 65$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου.